KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491149

nr 1349 1149

Wilhelm Behm

(1859-1934), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskapsmotiv. Olja på duk, 24x36cm

Wilhelm Behm, svensk målare född 1859, död 1934.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:08:44

Wilhelm Behm

Läs mer om Wilhelm Behm